do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Siarczan amonu (cena za 1kg)

Siarczan amonu (cena za 1kg)
Siarczan amonu (cena za 1kg)

Siarczan amonu to krystaliczny nawóz przedsiewny, za pomocą którego dokarmisz uprawy, które potrzebują, aby gleba była bogata w siarkę. Z tego względu nadaje się idealnie do dokarmiania ziemniaków, kukurydzy i roślin siarkolubnych. Nawóz ma postać białych, szaro-beżowych lub szarych kryształków, które z szybko rozpuszczają się w wodzie. Dzięki temu składniki pokarmowe są z łatwością absorbowane przez rośliny. Co ważne, nawóz wykazuje długotrwałe działanie w glebie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 0,95 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl