do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Agravita Aktiv 48 250g

Agravita Aktiv 48 250g
Agravita Aktiv 48 250g

Nawóz Agravita Aktiv 48 to wieloskładnikowy nawóz dolistny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu i stymulowaniu wzrostu plonu różnorodnych roślin rolniczych, warzywnych i owocowych.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł

Agravita Velvet

Agravita Velvet
Agravita Velvet

Nawóz Agravita Velvet to wieloskładnikowy nawóz dolistny o wysokiej zawartości fosforu, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu i stymulowaniu wzrostu plonu różnorodnych roślin rolniczych, warzywnych i owocowych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,30 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl