do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Bros koro derma maść ogrodnicza

Bros koro derma maść ogrodnicza
Bros koro derma maść ogrodnicza

Maść ogrodnicza Bros Koro-Derma służy do zabezpieczenia ran drzew i krzewów powstałych w wyniku szczepień, uszkodzeń mechanicznych, pęknięć spowodowanych mrozem, otarć czy szkód wywołanych np. przez dzikie zwierzęta. Nałożona w miejscu uszkodzenia tworzy trwałą, ale elastyczną powłokę, która działa jak opatrunek, który nie tylko przyśpiesza gojenie i zabliźnianie się ran, ale chroni drzewo przez infekcjami, które wywołują grzyby i patogeny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,98 zł

Bros lep do drzew 5m

Bros lep do drzew 5m
Bros lep do drzew 5m

Lep do drzew firmy Bros to dwustronna taśma klejowa, która powstrzymuje szkodniki, takie jak piędzik przedzimek, zimówek ogołotniak, czy ukośnica szczawiówka, które wspinają się po pniach drzew, jednocześnie wyrządzając w nich szkody. Zatrzymane na taśmie szkodniki trwale przykleją się do niej, co uniemożliwia wyrządzanie szkód drzewom oraz ich dalsze rozmnażanie się.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7,65 zł

Bros ukorzenia sadzonki zielne 50g

Bros ukorzenia sadzonki zielne 50g
Bros ukorzenia sadzonki zielne 50g

Na skuteczność preparatu Bros wspomagającego ukorzenianie sadzonek wpływają żywe kultury mikroflory i składniki mineralne, które wchodzą w skład produktu. Dzięki użyciu środka do ukorzeniania zapewniasz uprawianym przez ciebie sadzonkom zielnym optymalne warunki do rozwoju i rozwinięcia zdrowego i niezwykle silnego systemu korzeniowego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,80 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl