do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Bormax

Bormax
Bormax

Na skuteczność niezwykłego nawozu Bormax wpływa jego skład, który został tak dobrany, aby zapewnić równomierny wzrost i rozwój najmłodszych części roślin oraz pędów, pąków i owoców, gdy szczególnie potrzebują one boru. Nie zapominajmy również o tym, że dzięki nawożeniu uprawy odwdzięczają się wyjątkowo obfitym plonowaniem i wysoką jakością warzyw i roślin. Nawóz z wysokością zawartością boru sprzyja prawidłowemu zapłodnieniu kwiatów i polepsza jędrność owoców.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 13,00 zł

Mikrokomplex

Mikrokomplex
Mikrokomplex

Służy do dokarmiania dolistnego, ale preparat można także stosować do fertygacji. Nawóz Mikrokompleks można stosować zarówno profilaktycznie, jak i interwencyjnie, gdy dostrzegalne są objawy niedoboru magnezu w glebie. Na skuteczność niezwykłego nawozu Mikrokompleks wpływa jego skład, który został tak dobrany, aby zapewnić dedykowanym roślinom równomierny wzrost i rozwój, gdy szczególnie potrzebują one magnezu i siarki.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł

Plonvit Ziemniak

Plonvit Ziemniak
Plonvit Ziemniak

Plonvit ziemniak to wieloskładnikowy, płynny nawóz, za pomocą którego dokarmisz uprawy ziemniaka. Preparat przeznaczony jest do nawożenia dolistnego. Na skuteczność niezwykłego nawozu Plonvit wpływa jego skład, który został tak dobrany, aby zapewnić dedykowanym roślinom równomierny wzrost i rozwój. 

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,50 zł

Siarczan magnezu siedmiowodny (cena za 1kg)

Siarczan magnezu siedmiowodny (cena za 1kg)
Siarczan magnezu siedmiowodny (cena za 1kg)

Siarczan magnezu to krystaliczny nawóz, za pomocą którego dokarmisz uprawy pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa, rzepaku, kukurydzy, buraka, ziemniaka, soi, jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni, brzoskwini, moreli, śliwy, agrestu, maliny, porzeczki, winorośli, truskawki, pomidora, papryki, ogórka, brokułu, kalafiora, kapusty, kalarepy, rzodkiewki, jarmużu, warzyw korzennych, cebulowych i strączkowych i roślin ozdobnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1,45 zł

Tytanit

Tytanit
Tytanit

Na skuteczność niezwykłego nawozu Tytanit wpływa jego skład, który został tak dobrany, aby zapewnić równomierny wzrost i rozwój roślin. Nie zapominajmy również o tym, że dzięki nawożeniu uprawy odwdzięczają się wyjątkowo obfitym plonowaniem i wysoką jakością warzyw i roślin. Nawóz z wysokością zawartością tytanu zwiększa zawartość chlorofilu w liściach, co sprzyja fotosyntezie. 

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 60,00 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl