do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Ogród 2001 antymech

Ogród 2001 antymech
Ogród 2001 antymech

Nawóz Ogród 2001 Antymech firmy Siarkopol to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu wszelkich gatunków traw i pozbyciu się mchu. Nawóz w szczególności nadaje się do pielęgnacji trawników ozdobnych, reprezentacyjnych i intensywnie używanych. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia trawnikowi niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju w trakcie całego sezonu wegetacyjnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,60 zł

Ogród 2001 do trawników

Ogród 2001 do trawników
Ogród 2001 do trawników

Nawóz Ogród 2001 do trawników firmy Siarkopol to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu wszelkich gatunków traw i pozbyciu się mchu. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia trawnikowi niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju w trakcie całego sezonu wegetacyjnego. Ponadto regularne stosowanie nawozu zapewnia trawnikom intensywne, żywo-zielone wybarwienie oraz prawidłowe krzewienie się darni, co sprawia, że jest on prawdziwą dekoracją ogrodu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,60 zł

Ogród 2001 pod iglaki

Ogród 2001 pod iglaki
Ogród 2001 pod iglaki

Nawóz Ogród 2001 pod iglaki firmy Siarkopol to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiedniej pielęgnacji drzew i krzewów iglastych, zwłaszcza jodeł, świerków, sosen, modrzewi, cisów, cyprysików, żywotników, jałowców oraz tuj, wrzosów, wrzośców i rododendronów. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia iglakom niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,60 zł

Ogród 2001 pod truskawki i maliny

Ogród 2001 pod truskawki i maliny
Ogród 2001 pod truskawki i maliny

Nawóz Ogród 2001 pod truskawki i maliny firmy Siarkopol to wieloskładnikowy nawóz specjalistyczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu przydomowych upraw truskawek, malin, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,50 zł

Ogród 2001 uniwersalny

Ogród 2001 uniwersalny
Ogród 2001 uniwersalny

Nawóz Ogród 2001 Uniwersalny firmy Siarkopol to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu przydomowych upraw warzyw oraz drzew i krzewów owocowych. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju. Używając go regularnie sprawisz, że owocowanie roślin będzie obfite, a ich wygląd będzie atrakcyjny, jak nigdy dotąd.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 6,70 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl