do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Siarka granulowana

Siarka granulowana
Siarka granulowana

Siarka granulowana firmy Sumin to skuteczny środek, który służy do gazowania w szklarniach i tunelach foliowych. Dzięki tej metodzie niezwykle szybko, łatwo, a przede wszystkim skutecznie przeprowadzimy proces dezynfekcji, który pozwoli nam wyeliminować niechciane szkodniki.

Dostępność: duża ilość

Cena: 6,50 zł

Sumin Biopolin skutecznie przywabia pszczoły do kwitnących roślin 20ml

Sumin Biopolin skutecznie przywabia pszczoły do kwitnących roślin 20ml
Sumin Biopolin skutecznie przywabia pszczoły do kwitnących roślin 20ml

Biopolin to środek, który przyciąga do opryskanych nim roślin pszczoły miodne, murarki ogrodowe oraz trzmiele. Preparat ten sprawia, że rośliny kwitnące wydają się tym owadom o wiele atrakcyjniejsze, przez co te o wiele częściej i intensywniej je odwiedzają, zwiększając przez to efektywność zapylania. Dzięki temu rośliny skuteczniej się rozmnażają, dając większe i lepsze jakościowo plony.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5,36 zł

Sumin maść ogrodnicza 60g

Sumin maść ogrodnicza 60g
Sumin maść ogrodnicza 60g

Maść ogrodnicza firmy Sumin to prosta w użyciu maść żywiczna, która skutecznie zabezpiecza wszelkie rany powstałe na drzewach i krzewach. Maść ogrodowa idealnie sprawdzi się w przypadku amatorskich upraw drzew i krzewów liściastych. Na pewno nie powinno zabraknąć go na działce czy w przydomowym ogródku.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 9,50 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl