do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Azofoska nawóz ogrodniczy dla wymagających 1kg

Azofoska nawóz ogrodniczy dla wymagających 1kg
Azofoska nawóz ogrodniczy dla wymagających 1kg

Azofoska granulat to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na najlepszej jakości uprawach roślin w ogrodzie. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom jak najlepszej ochrony przed chorobami i szkodnikami. Dzięki niemu rośliny mają piękny i zdrowy wygląd. Preparat jest łatwy w użyciu i szybko przyswaja się przez rośliny.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8,50 zł

Azofoska nawóz ogrodniczy uniwersalny 1l

Azofoska nawóz ogrodniczy uniwersalny 1l
Azofoska nawóz ogrodniczy uniwersalny 1l

Azofoska to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na najlepszej jakości uprawach roślin w ogrodzie. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom jak najlepszej ochrony przed chorobami i szkodnikami. Dzięki niemu rośliny mają piękny i zdrowy wygląd. Preparat jest łatwy w użyciu i szybko przyswaja się przez rośliny.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 10,90 zł

Azofoska Pylista

Azofoska Pylista
Azofoska Pylista

Azofoska Pylista to wieloskładnikowy nawóz, który powinien posiadać każdy, komu zależy na najlepszej jakości uprawach roślin w ogrodzie. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom jak najlepszego wzrostu i wysokiej jakości plonów. Poza tym taki nawóz pozwala na dłuższe przechowywanie plonów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 44,00 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl