do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Insol 7 koncentrat do nawożenia ziemniaka 1l

Insol 7 koncentrat do nawożenia ziemniaka 1l
Insol 7 koncentrat do nawożenia ziemniaka 1l

Insol 7 to płynny nawóz, za pomocą którego dokarmisz uprawy ziemniaków oraz ochronisz je przed zarazą ziemniaka i alternariozą. Nawóz Insol 7 zawiera w swoim składzie przede wszystkim azot w stężeniu 15% oraz mikroskładniki, takie jak bor, miedź, mangan, cynk, które są z łatwością pobierane przez rośliny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14,50 zł

Insol B

Insol B
Insol B

Insol B to płynny nawóz mikroelementowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy buraka, rzepaku, ziemniaka, kukurydzy, roślin motylkowych, warzyw oraz sadów. Nawóz firmy Insol przeciwdziała niedoborom botu w glebie. Środek przeznaczony jest do stosowania dolistnego. Jego użycie w znacznym stopniu zwiększa lotność pyłku i zawiązywanie owoców.

 

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,99 zł

Insol koncentrat do nawożenia roślin zbożowych

Insol koncentrat do nawożenia roślin zbożowych
Insol koncentrat do nawożenia roślin zbożowych

Insol 3 to płynny nawóz, za pomocą którego dokarmisz uprawy zbóż i uzupełnisz niedobory składników pokarmowych w podłożu. Nawóz firmy Insol przeciwdziała niedoborom makro- i mikroelementów w glebie. Środek przeznaczony jest do stosowania dolistnego. Nawóz Insol 3 zawiera w swoim składzie przede wszystkim azot w stężeniu 15%, magnez (4,6%) oraz mikroskładniki, takie jak bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk, które są z łatwością pobierane przez rośliny.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 15,00 zł

Insol Zn

Insol Zn
Insol Zn

Insol Zn to płynny nawóz mikroelementowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy chmielu, kukurydzy, tytoniu, fasoli oraz ziemniaków. Nawóz firmy Insol przeciwdziała niedoborom cynku w glebie. Środek przeznaczony jest do stosowania dolistnego. Nawóz Insol Zn zawiera w swoim składzie przede wszystkim cynk w stężeniu 5%, który jest z łatwością pobierany przez rośliny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,30 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl