do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Basfoliar 36 Extra

Basfoliar 36 Extra
Basfoliar 36 Extra

Nawóz Basfoliar 36 Extra to wieloskładnikowy nawóz nieorganiczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu wysokowydajnych upraw rolniczych i ogrodniczych. Nawóz ten należy stosować w celu zapewnienia roślinom niezbędnych warunków do prawidłowego i równomiernego wzrostu i rozwoju. Stosując go zwiększasz plony oraz podnosisz ich parametry jakościowe. Basfoliar 36 Extra zwiększa zawartość białka i glutenu w zbożach, skrobi w ziemniakach oraz cukru w burakach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 50,00 zł

Nawóz ProFit 10-40-8 + mikro

Nawóz ProFit 10-40-8 + mikro
Nawóz ProFit 10-40-8 + mikro

Nawóz ADOB ProFit 10-40-8 + mikro to wieloskładnikowy, specjalistyczny nawóz nieorganiczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu krzewów roślin rolniczych i ogrodniczych. Jest niezastąpiony w doglebowym dokarmianiu zbóż, ziemniaków, rzepaku, buraka cukrowego, kukurydzy, słonecznika, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,00 zł

Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro

Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro
Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro

Nawóz ADOB ProFit 18-18-8 + mikro to wieloskładnikowy, specjalistyczny nawóz nieorganiczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu krzewów roślin rolniczych i ogrodniczych. Jest niezastąpiony w doglebowym dokarmianiu zbóż, ziemniaków, rzepaku, buraka cukrowego, kukurydzy, słonecznika, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 134,90 zł

Nawóz ProFit 4-12-38 + mikro

Nawóz ProFit 4-12-38 + mikro
Nawóz ProFit 4-12-38 + mikro

Nawóz ADOB ProFit 4-12-38 + mikro to wieloskładnikowy, specjalistyczny nawóz nieorganiczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu krzewów roślin rolniczych i ogrodniczych. Jest niezastąpiony w doglebowym dokarmianiu zbóż, ziemniaków, rzepaku, buraka cukrowego, kukurydzy, słonecznika, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 28,20 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl