do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Hydrocomplex 12-11-18 (cena za 1kg)

Hydrocomplex 12-11-18 (cena za 1kg)
Hydrocomplex 12-11-18 (cena za 1kg)

Hydrocomplex to granulowany nawóz wieloskładnikowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy, które potrzebują gleby bogatej w azot, fosfor, potas oraz mikroelementy. Idealnie nadaje się do nawożenia warzyw uprawianych w gruncie i pod osłonami, wieloletnich upraw sadowniczych (ziarnkowych, pestkowych, jagodowych) oraz do przyszykowania gleby pod uprawy roślin ozdobnych. 

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,20 zł

Siarczan potasu granulat (cena za 1kg)

Siarczan potasu granulat (cena za 1kg)
Siarczan potasu granulat (cena za 1kg)

Siarczan potasu to granulowany nawóz, za pomocą którego dokarmisz uprawy, które potrzebują gleby bogatej w potas i siarkę. Środek ten można wykorzystać do produkcji roztworów wykorzystywanych w fertygacji jako składnik pożywek wieloskładnikowych lub samodzielnie i w dokarmianiu pozakorzeniowym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,15 zł

Siarczan potasu soli (cena za 1kg)

Siarczan potasu soli (cena za 1kg)
Siarczan potasu soli (cena za 1kg)

Siarczan potasu to drobnokrystaliczny nawóz w postaci proszku, za pomocą którego dokarmisz uprawy, które potrzebują gleby bogatej w potas i siarkę. Środek ten można wykorzystać do produkcji roztworów wykorzystywanych w fertygacji jako składnik pożywek wieloskładnikowych lub samodzielnie i w dokarmianiu pozakorzeniowym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,40 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl