do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Opcje przeglądania

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Ekolist kukurydza

Ekolist kukurydza
Ekolist kukurydza

Ekolist Kukurydza to płynny nawóz mikroelementowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy kukurydzy, uzyskując większą ilość lepszych jakościowo plonów. Nawóz firmy Ekoplon zapobiega niedoborom mikro- i makroelementów w glebie, zwłaszcza fosforu. Nawóz Ekolist Kukurydza zawiera w swoim składzie przede wszystkim fosfor, makro- i mikroskładniki, chelacid oraz ComplexActive, o działaniu antystresowym, które są z łatwością pobierane przez rośliny.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 102,60 zł

Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro

Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro
Nawóz ProFit 18-18-18 + mikro

Nawóz ADOB ProFit 18-18-8 + mikro to wieloskładnikowy, specjalistyczny nawóz nieorganiczny, który powinien posiadać każdy, komu zależy na odpowiednim dokarmianiu krzewów roślin rolniczych i ogrodniczych. Jest niezastąpiony w doglebowym dokarmianiu zbóż, ziemniaków, rzepaku, buraka cukrowego, kukurydzy, słonecznika, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 134,90 zł

Użyźniacz glebowy UG Max

Użyźniacz glebowy UG Max
Użyźniacz glebowy UG Max

Użyźniacz Gleby UGmax to naturalny środek, którego zadaniem jest rozkład masy organicznej i odbudowa próchnicy w glebie. Środek ma postać płynnego koncentratu. W swoim składzie zawiera mikroorganizmy oraz mikro- i makroskładniki, dzięki którym poprawia strukturę gleby oraz retencję wodną.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 141,00 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl