do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Opcje przeglądania
Producent
Cena

Nawozy służą do zwiększania jakości i wysokości plonowania uprawianych roślin. Ich stosowanie w znacznym stopniu użyźnia glebę i wzbogaca ją w składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu roślin. Umiejętne stosowanie nawozów polepsza właściwości podłoża na poziomie fizycznym, fizykochemicznym, chemicznym i biologicznym. Wybór odpowiedniego nawozu to podstawa. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno nawozy mineralne, jak i organiczne w formie płynnej i stałej. Posiadamy produkty wieloskładnikowe, bogate zarówno w pożądane makro-, jak i mikroelementy oraz nawozy monoskładnikowe. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie idealnego nawozu do wszelkiego rodzaju upraw.

Środki do pielęgnacji roślin służą do zapewniania roślinom najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Stosując je regularnie stymulujesz wzrost roślin, zwieszasz obfitość i długość ich plonowania i kwitnienia. Środki do pielęgnacji roślin zapewniają im piękne i intensywne wybarwienie. Dzięki środkom przeznaczonym do pielęgnacji roślin zwieszasz ich odporność na niesprzyjające warunki, choroby oraz ataki insektów.

Maximus AminoMicro Kukurydza/Ziemniak 5kg

Maximus AminoMicro Kukurydza/Ziemniak 5kg
Maximus AminoMicro Kukurydza/Ziemniak 5kg

MAXIMUS AminoMicro Kukurydza/Ziemniak to krystaliczny nawóz mikroelementowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy kukurydzy i ziemniaka, uzyskując większą ilość lepszych jakościowo plonów. Nawóz MAXIMUS AminoMicro Kukurydza/Ziemniak zawiera w swoim składzie przede wszystkim fosfor w stężeniu 11%, potas (7%) oraz takie mikroelementy jak: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk, które są z łatwością pobierane przez rośliny.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 162,00 zł

Maximus AminoMicro Zboże 5kg

Maximus AminoMicro Zboże 5kg
Maximus AminoMicro Zboże 5kg

MAXIMUS AminoMicro Zboża to krystaliczny nawóz mikroelementowy, za pomocą którego dokarmisz uprawy zbóż jarych i ozimych, uzyskując większą ilość lepszych jakościowo plonów. Nawóz MAXIMUS AminoMicro Zboża zawiera w swoim składzie przede wszystkim azot w stężeniu 11%, potas (7%) oraz takie mikroelementy jak: bor, miedź, żelazo, mangan, molibden i cynk, które są z łatwością pobierane przez rośliny.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 162,00 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl