do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Środki ochrony roślin to niezastąpione preparaty służące do ochrony wszelkiego rodzaju upraw od ziarna po dojrzałe rośliny i wspomagania ich rozwoju. W naszej ofercie dostępne są środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, zaprawy nasienne i regulatory wzrostu przeznaczone do wykorzystania przez profesjonalistów oraz użytkowników hobbystycznych. Oferujemy środki ochrony roślin rolniczych, warzywnych, owocowych, sadowniczych, ozdobnych oraz zielarskich. Posiadamy w naszej ofercie preparaty o różnorodnym składzie, odmiennych mechanizmach działania i w różnych formułach, które można używać na różnych etapach rozwoju roślin uprawnych.

Penncozeb 80 WP

Penncozeb 80 WP
Penncozeb 80 WP

Penncozeb 80 WP jest preparatem grzybobójczym w postaci proszku służącego do sporządzania wodnej zawiesiny. Preparat cechuje się działaniem kontaktowym. Przeznaczony jest do stosowania profilaktycznego w ochronie ziemniaka, jabłoni, pomidora, jak również cebuli przed niechcianymi, grzybowymi chorobami. Produkt stosuje się przyużyciu różnego rodzaju opryskiwaczy: ręcznych, polowych, a także sadowniczych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,84 zł

Quickphos Pellets 56 GE

Quickphos Pellets 56 GE
Quickphos Pellets 56 GE

Quickphos Pellets 56 GE to środek owadobójczy i gryzoniobójczy, służący do dezynsekcji pustych pomieszczeń, ziaren zbóż i innych artykułów spożywczych, materiału siewnego znajdujących się w magazynach, przechowalniach, komorach elewatorów, silosach, na barkach i w ładowniach statków. 

Tabletki Quickphos Tablets 56 GE wykazują średni poziom zwalczania populacji karczownika oraz kreta.

Produkt sprzedawany osobom, które ukończyły szkolenie dotyczące:

  • Fumigacji (do bezpośredniego zastosowania)
  • Doradztwa (w przypadku dalszej odsprzedaży)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl