do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Środki ochrony roślin to niezastąpione preparaty służące do ochrony wszelkiego rodzaju upraw od ziarna po dojrzałe rośliny i wspomagania ich rozwoju. W naszej ofercie dostępne są środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, zaprawy nasienne i regulatory wzrostu przeznaczone do wykorzystania przez profesjonalistów oraz użytkowników hobbystycznych. Oferujemy środki ochrony roślin rolniczych, warzywnych, owocowych, sadowniczych, ozdobnych oraz zielarskich. Posiadamy w naszej ofercie preparaty o różnorodnym składzie, odmiennych mechanizmach działania i w różnych formułach, które można używać na różnych etapach rozwoju roślin uprawnych.

Roundup 360 SL PLUS

Roundup 360 SL PLUS
Roundup 360 SL PLUS

Roundup 360 Plus firmy Monsanto to środek chwastobójczy przeznaczony do walki z perzem oraz chwastami jedno- i dwuliściennymi, rocznymi i wielorocznymi oraz w celu desykacji pszenicy ozimej, pszenżyta ozimego, rzepaku ozimego oraz żyta, pszenicy jarej i jęczmienia jarego. Dzięki zawartości substancji czynnej (glifosat) zaczyna działać już w pierwszej dobie po zastosowaniu, a pełne efekty widoczne są po 3 tygodniach, nawet w zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,00 zł

Roundup Flex 480

Roundup Flex 480
Roundup Flex 480

Roundup Flex 480 firmy Monsanto to środek chwastobójczy przeznaczony do walki z perzem oraz chwastami jedno- i dwuliściennymi, rocznymi i wielorocznymi oraz w celu desykacji pszenicy ozimej i rzepaku ozimego. Dzięki dużej zawartości substancji czynnej (glifosat) zaczyna działać już w pierwszej dobie po zastosowaniu. O jego przewadze stanowi fakt, że jest efektywny nawet w zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 40,90 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl