do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Środki ochrony roślin to niezastąpione preparaty służące do ochrony wszelkiego rodzaju upraw od ziarna po dojrzałe rośliny i wspomagania ich rozwoju. W naszej ofercie dostępne są środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, zaprawy nasienne i regulatory wzrostu przeznaczone do wykorzystania przez profesjonalistów oraz użytkowników hobbystycznych. Oferujemy środki ochrony roślin rolniczych, warzywnych, owocowych, sadowniczych, ozdobnych oraz zielarskich. Posiadamy w naszej ofercie preparaty o różnorodnym składzie, odmiennych mechanizmach działania i w różnych formułach, które można używać na różnych etapach rozwoju roślin uprawnych.

Mospilan 20 SP

Mospilan 20 SP
Mospilan 20 SP

Mospilan 20 SP to najnowszej generacji produkt owadobójczy o wysokiej skuteczności niezależnej od zmieniających się warunków atmosferycznych. To świetne narzędzie do likwidowania szkodników ssących oraz gryzących, lubujących się w roślinach sadowniczych, rolniczych, jak również warzywnych oraz ozdobnych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12,17 zł

Topsin M 500 SC

Topsin M 500 SC
Topsin M 500 SC

Topsin M 500 SC to produkt grzybobójczy o sporym wachlarzu możliwości i zdumiewająco dużym spektrum zastosowania. Jest w stanie ochronić przed chorobami wiele zróżnicowanych gatunków roślin.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,50 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl