do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Środki ochrony roślin to niezastąpione preparaty służące do ochrony wszelkiego rodzaju upraw od ziarna po dojrzałe rośliny i wspomagania ich rozwoju. W naszej ofercie dostępne są środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, zaprawy nasienne i regulatory wzrostu przeznaczone do wykorzystania przez profesjonalistów oraz użytkowników hobbystycznych. Oferujemy środki ochrony roślin rolniczych, warzywnych, owocowych, sadowniczych, ozdobnych oraz zielarskich. Posiadamy w naszej ofercie preparaty o różnorodnym składzie, odmiennych mechanizmach działania i w różnych formułach, które można używać na różnych etapach rozwoju roślin uprawnych.

Ikanos 040 OD

Ikanos 040 OD
Ikanos 040 OD

Ikanos 040 OD to selektywny środek chwastobójczy przeznaczony do walki z jednorocznymi chwastami jednoliściennymi i chwastami dwuliściennymi w uprawie kukurydzy. Został stworzony z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Jego skuteczność opiera się na działaniu substancji czynnej: nikosulfuronu.

Dostępność: zamów telefonicznie: 668 443 781 ! ! !

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 37,40 zł

Lentipur Flo 500 SC

Lentipur Flo 500 SC
Lentipur Flo 500 SC

Lentipur Flo 500 SC to środek chwastobójczy przeznaczony do walki z miotłą zbożową i jednorocznymi chwastami dwuliściennymi w uprawie pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, jęczmieniu ozimym i życie. Został stworzony z myślą o użytkownikach profesjonalnych. Jego skuteczność opiera się na działaniu substancji czynnej: chlorotoluronu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 26,32 zł

Sokół 460 EC

Sokół 460 EC
Sokół 460 EC

Sokół 460 EC to niezwykle skuteczny środek grzybobójczy, służący do ochrony zbóż ozimych i jarych przed chorobami. Środek wykazuje działanie układowe, a można go stosować zarówno zapobiegawczo, jak i interwencyjnie oraz wyniszczająco. Fungicyd Sokół 460 EC dostępny jest w postaci koncentratu. Wystarczy dodać go do wody, aby uzyskać gotową do użycia emulsję wodną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 165,40 zł
Farmis - wielu specjalistów w jednym miejscu

Masz pytania odnośnie Naszych produktów? Zadzwoń do Nas!

668 443 781

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl